Pilot Iroshizuku

Pilot Iroshizuku

Iroshizuku is een luxueuze Japanse inkt gemaakt door Pilot. "Iro" staat voor kleur en "Shizuku' voor druppel. Elke kleur is een verwijzing naar de wondermooie Japanse landschappen en planten die allemaal bijdragen tot de verschillende beschikbare tinten. Geniet van de Japanse kleurenpracht terwijl je schrijft.

Tonen als Foto-tabel Lijst

Producten 25-48 van 60

Pagina
per pagina
Van laag naar hoog sorteren
  1. Pilot Iroshizuku Inkt Shin-Ryoku - Groen - 15 mlPilot Iroshizuku Inkt Shin-Ryoku - Groen - 15 ml
    Pilot Iroshizuku Inkt Shin-Ryoku - Groen - 15 ml
    € 14,95
  2. Pilot Iroshizuku Inkt Shin-Kai - Donkerblauw - 15 mlPilot Iroshizuku Inkt Shin-Kai - Donkerblauw - 15 ml
    Pilot Iroshizuku Inkt Shin-Kai - Donkerblauw - 15…
    € 14,95
  3. Pilot Iroshizuku Inkt Yama-Budo - Magenta - 50 mlPilot Iroshizuku Inkt Yama-Budo - Magenta - 50 ml
    Pilot Iroshizuku Inkt Yama-Budo - Magenta - 50 ml
    € 29,90
  4. Pilot Iroshizuku Inkt Yama-Budo - Magenta - 6 inktpatronenPilot Iroshizuku Inkt Yama-Budo - Magenta - 6 inktpatronen
    Pilot Iroshizuku Inkt Yama-Budo - Magenta - 6…
    € 11,95
  5. Pilot Iroshizuku Inkt Momiji - Rood - 6 inktpatronenPilot Iroshizuku Inkt Momiji - Rood - 6 inktpatronen
    Pilot Iroshizuku Inkt Momiji - Rood - 6…
    € 11,95
  6. Pilot Iroshizuku Inkt Shin-Ryoku - Groen - 6 inktpatronenPilot Iroshizuku Inkt Shin-Ryoku - Groen - 6 inktpatronen
    Pilot Iroshizuku Inkt Shin-Ryoku - Groen - 6…
    € 11,95
  7. Pilot Iroshizuku Inkt Kon-Peki - Blauw - 6 inktpatronenPilot Iroshizuku Inkt Kon-Peki - Blauw - 6 inktpatronen
    Pilot Iroshizuku Inkt Kon-Peki - Blauw - 6…
    € 11,95
  8. Pilot Iroshizuku Inkt Hotaru-Bi - Groen - 15 mlPilot Iroshizuku Inkt Hotaru-Bi - Groen - 15 ml
    Pilot Iroshizuku Inkt Hotaru-Bi - Groen - 15 ml
    € 14,95
  9. Pilot Iroshizuku Inkt Momiji - Rood - 15 mlPilot Iroshizuku Inkt Momiji - Rood - 15 ml
    Pilot Iroshizuku Inkt Momiji - Rood - 15 ml
    € 14,95
  10. Pilot Iroshizuku Inkt Ku-Jaku - Blauw - 15 mlPilot Iroshizuku Inkt Ku-Jaku - Blauw - 15 ml
    Pilot Iroshizuku Inkt Ku-Jaku - Blauw - 15 ml
    € 14,95
  11. Pilot Iroshizuku Inkt Ama-Iro - Hemelsblauw - 15 mlPilot Iroshizuku Inkt Ama-Iro - Hemelsblauw - 15 ml
    Pilot Iroshizuku Inkt Ama-Iro - Hemelsblauw - 15…
    € 14,95
  12. Pilot Iroshizuku Inkt Rikka - Blauw - 15 mlPilot Iroshizuku Inkt Rikka - Blauw - 15 ml
    Pilot Iroshizuku Inkt Rikka - Blauw - 15 ml
    € 14,95
  13. Pilot Iroshizuku Inkt Rikka - Blauw - 50 mlPilot Iroshizuku Inkt Rikka - Blauw - 50 ml
    Pilot Iroshizuku Inkt Rikka - Blauw - 50 ml
    € 29,90
  14. Pilot Iroshizuku Inkt Sui-Gyoku - GroenPilot Iroshizuku Inkt Sui-Gyoku - Groen
    Pilot Iroshizuku Inkt Sui-Gyoku - Turquoise - 50…
    € 29,90
  15. Pilot Iroshizuku Inkt Hana-Ikada Pilot Iroshizuku Inkt Hana-Ikada
    Pilot Iroshizuku Inkt Hana-Ikada - Roze - 50 ml
    € 29,90
  16. Pilot Iroshizuku Inkt Ama-Iro - Hemelsblauw - 50 mlPilot Iroshizuku Inkt Ama-Iro - Hemelsblauw - 50 ml
    Pilot Iroshizuku Inkt Ama-Iro - Hemelsblauw - 50…
    € 29,90
  17. Pilot Iroshizuku Inkt Fuyu-Gaki - Oranje - 50 mlPilot Iroshizuku Inkt Fuyu-Gaki - Oranje - 50 ml
    Pilot Iroshizuku Inkt Fuyu-Gaki - Oranje - 50 ml
    € 29,90
  18. Pilot Iroshizuku Inkt Fuyu-Syogun - Grijs - 50 mlPilot Iroshizuku Inkt Fuyu-Syogun - Grijs - 50 ml
    Pilot Iroshizuku Inkt Fuyu-Syogun - Grijs - 50 ml
    € 29,90
  19. Pilot Iroshizuku Inkt Murasaki-Shikibu - Violet - 50 mlPilot Iroshizuku Inkt Murasaki-Shikibu - Violet - 50 ml
    Pilot Iroshizuku Inkt Murasaki-Shikibu - Violet -…
    € 29,90
  20. Pilot Iroshizuku Inkt Yu-Yake - Oranje - 50 mlPilot Iroshizuku Inkt Yu-Yake - Oranje - 50 ml
    Pilot Iroshizuku Inkt Yu-Yake - Oranje - 50 ml
    € 29,90
  21. Pilot Iroshizuku Inkt Murasaki-Shikibu - Violet - 6 inktpatronenPilot Iroshizuku Inkt Murasaki-Shikibu - Violet - 6 inktpatronen
    Pilot Iroshizuku Inkt Murasaki-Shikibu - Violet -…
    € 11,95
  22. Pilot Iroshizuku Inkt Ku-Jaku - Blauw - 6 inktpatronenPilot Iroshizuku Inkt Ku-Jaku - Blauw - 6 inktpatronen
    Pilot Iroshizuku Inkt Ku-Jaku - Blauw - 6…
    € 11,95
  23. Pilot Iroshizuku Inkt Shin-Kai - Donkerblauw - 6 inktpatronenPilot Iroshizuku Inkt Shin-Kai - Donkerblauw - 6 inktpatronen
    Pilot Iroshizuku Inkt Shin-Kai - Donkerblauw - 6…
    € 11,95
  24. Pilot Iroshizuku Inkt Tsuki-Yo - Donkerblauw - 6 inktpatronenPilot Iroshizuku Inkt Tsuki-Yo - Donkerblauw - 6 inktpatronen
    Pilot Iroshizuku Inkt Tsuki-Yo - Donkerblauw - 6…
    € 11,95
Tonen als Foto-tabel Lijst

Producten 25-48 van 60

Pagina
per pagina
Van laag naar hoog sorteren

Pilot bracht de Iroshizuku-lijn in 2007 uit. De naam combineert iro (kleur) en shizuku (druppel). Kiyomi Hasegawa, jarenlang verkoopster in een schrijfwarenwinkel, hoorde steeds dezelfde vraag van klanten: meer kleuren. Die wens groeide uit tot een palet van 24 tinten, elk vernoemd naar een Japans landschap of een plant.

Bij Penworld vind je alle 24 kleuren van de Pilot Iroshizuku-reeks. De inkt komt in drie formaten: de klassieke flacon van 50 ml, de mini van 15 ml om een kleur te proberen, en het etui van 6 inktpatronen. De flacon heeft een schuine bodem, zodat je de pen tot de laatste druppel kunt vullen.

Iroshizuku werkt in elke vulpen die flesinkt of Pilot-patronen gebruikt. Zoek je een pen om de inkt in te vullen, kijk dan bij onze vulpennen. Wil je andere kleuren of merken vergelijken, blader dan door ons aanbod vulpeninkt.

Veelgestelde vragen over Pilot Iroshizuku

In welke formaten is Pilot Iroshizuku verkrijgbaar?

Iroshizuku komt in drie formaten: een flacon van 50 ml, een mini-flacon van 15 ml en een etui met 6 inktpatronen. De 15 ml is ideaal om een nieuwe kleur te proberen.

Passen Iroshizuku-inktpatronen in elke vulpen?

De inktpatronen passen in Pilot- en Namiki-vulpennen die patronen gebruiken. Voor andere merken vul je de vulpen met de flesinkt via een converter of vulsysteem.

Wat betekent de naam Iroshizuku?

Iroshizuku komt van de Japanse woorden iro (kleur) en shizuku (druppel). Elke kleurnaam verwijst naar een landschap of plant uit de Japanse natuur.