Hugo Boss Arche Brushed Ring Navy Balpen

Hugo Boss
€ 89,00

task_alt Op voorraad

task_alt Gratis verzending

Naar Nederland en België

task_alt Donderdag geleverd

Andere Beschikbare Kleuren
  1. Hugo Boss Arche Brushed Ring Black Balpen
  2. Hugo Boss Arche Brushed Ring Camel Balpen

De Hugo Boss Arche Brushed Ring balpen in Navy geeft het taps toelopende Arche-silhouet een grafische, actieve draai. De pen heeft een geborstelde textuur en een driekleurige middenring die het ontwerp karakter geeft. Bovenaan zit een Double B-logo, afgewerkt met een matzwarte bies.

De Arche Brushed Ring is er in Navy, Camel en Black, zodat u de kleur kiest die bij u past.

  • Balpen uit de Hugo Boss Arche Brushed Ring lijn, kleur Navy.
  • Geborstelde textuur met een driekleurige middenring.
  • Double B-logo aan de top en een matzwarte bies.
  • Wordt geleverd in een Hugo Boss geschenkverpakking.
Meer informatie
Korte product omschrijvingHugo Boss Balpen Arche Brushed Ring Navy
ArtikelnummerHSR6964N
eancode5420056192941
MerkHugo Boss
Originele KleurArche Brushed Ring Navy
Type penBalpen
Andere klanten kochten ook
Hugo Boss Beam Black Balpen
Hugo Boss Beam Black Balpen
€ 190,00
Hugo Boss Essential Metal Gun Balpen
Hugo Boss Essential Metal Gun Balpen
€ 119,00
Hugo Boss Core Gun Balpen
Hugo Boss Core Gun Balpen
€ 109,00
Hugo Boss Corium Black Balpen
Hugo Boss Corium Black Balpen
€ 149,00
Hugo Boss Core iconic Black Balpen
Hugo Boss Core iconic Black Balpen
€ 129,00
Andere klanten kochten ook